Costa Paradiso, Sardinie
+420 777 576 702
info@sardinieparadiso.cz

APARTMÁNY

COSTA PARADISO

Naše cesta na Sardinii začala desetiletou mezizastávkou v Mikulově, městě s vůní jihu. Po mnoha dobrodružstvích ze Sardinie, Provence nebo Toskánska jsem si vždy říkala, že by to byl sen na některém z těchto míst žít. V Mikulově jsem vybudovala apartmány Lavander, které mi na každém kroku cestu k tomuto snu připomínaly. Čas běží a tak jsme se s mým přítelem Františkem rozhodli a podnikli největší dobrodružství našeho života. Odstěhovali jsme se na překrásnou Sardinii. Ale naše značka Lavander v Mikulově zůstala v dobrých rukou.

Sardinie má mnohé co nabídnout. Objevte ji společně s námi.​

A proč zrovna Sardinie? Čím je tak výjimečná? Proč zrovna Costa Paradiso? Je těžké odpovědět. Sardinii je zkrátka potřeba zažít, prožít. Každý kout ostrova je naprosto jiný,vždy něčím překvapí. Každá pláž je jedinečná. Na pobřeží s bílým pískem v azurovém moři si budete připadat, jako byste se ocitli v Karibiku. V drsných horách ve vnitrozemí mezi stády ovcí se zastavil čas. Na úchvatné, skalnaté pobřeží Costa Paradisa jsem se často vracela ať již pro průzračně čisté moře nebo pro pitoreskní skály. A tak byl výběr místa jasný. ​

Táňa & František

Sardinie

Smaragdový ostrov nebo Karibik Středomoří, tak by se jednoduše dala popsat Sardinie. Tenhle malý ostrov na mapě světa je významný svými tradicemi, zajímavou historií, netknutou přírodou a delikátní kuchyní. Pobřeží omývá blankytné moře, bílé písečné pláže vybízí k odpočinku a divoké lesy a skalnaté útvary lákají k dobrodružství. Místní pláže právem patří k nejkrásnějším v Evropě. Ať vyrazíte kterýmkoli směrem potkáte kouzelnou pláž. Severní a jižní pobřeží nabízí spíše poklidné mělké moře s mnoha zátokami. Východní a západní naopak nabízí otevřené moře s menšími či většími vlnami, ve kterých je možné se vyřádit. Vždy ale půjde o zážitek v křišťálově čisté vodě. Historická městečka jsou jako stvořená k pomalým procházkám a vychutnávání místního jídla a vína. To vše nabízí Sardinie.

Ubytování Sardinie Paradiso

Sardinie Paradiso představuje stylové ubytování v překrásné oblasti Costa Paradiso zasazené do pískovcových skal s dechberoucími výhledy a omývané tyrkysovým mořem. Z naší nabídky ubytování si vybere každý a užijete si tak svou dovolenou naplno. Vesnička Costa Paradiso se nachází ve skalách mezi městy Castelsardo a Santa Teresa di Gallura. Tento samostatný resort nabízí několik restaurací, obchody, bary a mnoho dalšího. Vše pro Vaši skvělou a poklidnou dovolenou.

Apartmán Panoramico
Dispozice 3+kk přímo u pláže La Sorgente.
Dům LaStrada
Dispozice 3+kk se slunnou terasou.
Vila
Tento apartmán pro Vás teprve připravujeme.

Apartmán Panoramico

Je umístěn kousek od restaurace a obchodu a asi 50 m od pláže La Sorgente, která je zasazena do pískovcových skal. Po celém pobřeží se dají najít skrytá mořská jezírka, kde je možné si užít „privátní wellness“ nebo větší zátoky přímo stvořené ke šnorchlování. Pláž Li Baieti, Cala Li Cossi nebo Porto Leccio stojí za návštěvu. Osvěžit se můžete v nedaleké restauraci Maya nebo si užít šálek kávy v baru Baraonda. Další obchody, kavárny či restaurace jsou 5 min jízdy od apartmánu v centru Costa Paradiso. 

Hlavní ložnice s manželskou postelí a výhledem na moře.

Samostná koupelna s WC a pračkou.

Klimatizace, fén, lednice, pračka, varná konvice, mikrovlnná trouba, vařič s troubou a kávovar.

Obývací pokoj s kuchyní a možností dvou přistýlek.

Přístup do apartmánu není bezbariérový (1.patro).

Terasu na které si můžete vychutnat šálek ranní kávy nebo skleničku vína se západem slunce a výhledem na moře.

Pokoj s dvěma jednolůžkovými postelemi a výhledem do dvora.​

Wifi prozatím není k dispozici (v okolních barech a restauracích)​.

Parkovací místo se nachází kousek od apartmánu a je zahrnuto v ceně ubytování.​

Dům LaStrada

Kouzelný domek je umístěn na ulici La Serrera, schovaný mezi skalami a středomořskou zelení. S ranní kávou si můžete posedět před vstupem do domečku nebo si odpočinout na prostorné terase v závětří. Ubytování je 5 minut autem nebo krátkou procházkou od moře. Další písečné pláže jsou dostupné do 15 min autem. Domek nabízí ubytování pro 4 dospělé osoby a jedno dítě.

Hlavní ložnice s manželskou postelí a výhledem na terasu.

Dvě samostatné koupelny s WC a pračkou.

Plynový gril, fén, lednice, pračka, sušák na prádlo, varná konvice, kávovar, vařič s troubou a ventilátor.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem a dětskou přistýlkou.

Parkovací místo přímo nad domem a je zahrnuto v ceně ubytování.​

Terasu na které si můžete vychutnat šálek ranní kávy nebo skleničku vína se západem slunce.

Pokoj s dvěma jednolůžkovými postelemi a výhledem do zahrady.

Přístup do domu je bezbariérový.

Wifi připojení

Ceník ubytování

květen

120 noc

Ideální doba na objevování krás Sardinie.

červen, září

130 noc

Letní dovolená u moře mimo hlavní sezónu.

červenec, srpen

150 noc

Období hlavní sezóny plné slunce a turismu.

duben, říjen, listopad

100 noc

Sardské babí léto se stále příjemnými teplotami.

COSTA PARADISO

Objevujte s námi krásy Sardinie.

Kde nás najdete

Apartmán Panoramico

Dům LaStrada

Kontakt